SEPETİM
Sepetinizdeki Ürünler
fashion img

Kurumsal Bilgiler

Kurumsal Bilgiler

Vizyon

Türkiye ve çevresindeki ülkelerde, dünya standartlarında medikal, temizlik, tekstil ve güvenlik anlamında lider kuruluş olmak.

Misyon

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak müşteri memnuniyetini arttırmak.

Temel Amacımız

İnsanların yaşam sağlık ve teknoloji standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sağlamak.


Temel Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Olmak;

1. Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak

2. Sadelik

3. Samimiyet

4. Tutarlılık

Değer Yaratmak;

1. Etkinlik ve Verimlilik

2. Dürüstlük - Güvenilirlik

3. İnsanlara ve Çevreye Saygı

Birlikte Başarmak;

1. Takım Ruhu

2. İçtenlik ve Açıklık

3. Yaratıcılık

4. Sürekli Gelişim


ARTEMİS MEDİKAL ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak, talep edilen hizmete bağlı olarak işyeri veya konutun fiziki özelliklerine göre projelendirme yapar ve sistem için gerekli en uygun donanımları müşterisinin hizmetine sunar. Elektronik Güvenlik ve İletişim Sistemlerinin, günümüzde bir lüks olmaktan çıkıp olmazsa olmaz boyutunda bir gereklilik olduğunun bilincinde olan firmamız; müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. "Güvenlikten Ödün Verilemez" prensibini benimseyen firmamız, bu prensip doğrultusunda sektöründeki en ileri teknoloji sunan ve kalitesi ispatlanmış olan ürünleri kullanarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışan sistemler tesis etmektedir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri 24 saat süreyle çalışan sistemlerdir. Bu nedenle sistem tasarımı ve malzeme seçimi konusunda çok seçici olmak gerekir. Sürekli arıza yapan ve sorun çıkaran sistemler, can sıkıcı olduğu kadar sistemin güvenilirliği açısından da insanların aklında soru işaretleri oluştururlar. Elektronik Güvenlik Sistemleri bir amaç değil, bir süreçtir. Bu nedenle güvenlik sistemleri seçilirken iyi bir araştırma yapılmalı ve azami dikkat gösterilmelidir.

Firmamız, hali hazırda Avrupalı ve Amerikalı partnerleriyle yapmış olduğu, distribütörlük anlaşmaları ile medikal malzeme tekstil ve cerrahi olmayan branşlara yönelik, yeni nesil, ürün grupları çalışmaktadır. Mevcut ürünlere ek olarak, yeni nesil malzemeleri takip ederek, buralarda kullanılacak ürün gruplarını, hızlı bir şekilde kendi sağlık sistemimizin içine adapte edebilmek, yani eskiyen teknolojinin yerine yeni teknolojik ürünleri zamanında ikame edebilmek, en başarılı olduğumuz konudur. Bu bizim en önemli zenginliğimizdir. Ulusal ve uluslararası ithalat ve ihracat çalışmaları, sürekli takip ettiğimiz ve beslendiğimiz alanlardır. Bu sayede, kendimizi yenileyerek, sektörün nabzını tutabilmekte ve partnerlerimizle en etkili saha çalışmasını yapabilmekteyiz.


Tekstil ve temizlik ürünlerimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve sürekli kalite kontrolü yapılarak üretilmektedir. Şirketimiz değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kendisini ve ürün çeşitlerini sürekli yenilemektedir.


Müşteri ve pazar taleplerini göz önünde tutan, teknolojiyi sürekli takip eden firmamız üretim kalitesini iyileştirmek ve siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir. Ürünlerimiz yurtiçinde ve yurt dışında kullanılmaktadır.